Tabela veličina - FACTCOOL

Tabela veličina

Veličine na stranici su navedene prema UK-Britanskim veličinama.


Veličina muške odeće

Međunarodne veličine

Obim grudi (inč)

Obim grudi (cm)

Obim struka (inč)

Obim Struka (cm)

XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97

2X (XX Large)

50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112
 
Veličine muške obuće prema robnoj marki
Britanske veličine Veličine prema USA Opšte evropske veličineAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-

Veličina ženske odeće
Britanske veličine Međunarodne veličineObim grudi (inč)Obim grudi (cm)Obim struka (inč)Obim struka (cm)Obim bokova (inč)Obim bokova (cm)
62XS (XX Small)307622563281
8XS (Extra Small)328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large)46117379447119
 
Veličina ženske obuće prema robnoj marki
Britanske veličineVeličine prema USAOpšte Evropske veličineAdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Veličina odeće za decu i bebe
Britanska veličine za dečakeStarost dečakaBritanske veličine za devojčiceStarost devojčica
XXSB5-6 god.XXSG5-6 god.
XSB6-7 god.XSG6-7 god.
SB7-8 god.SG7-8 god.
MB9-10 god.MG9-10 god.
LB11-12 god.LG11-12 god.
XLB13 god.XLG13 god.

f
Proizvod je dodat u korpu